Biz Kimiz ?

İlk Göz Ağrımız BURSA KARTUŞ..


     Sektöre 2002 yılında kartuş ve toner dolumu yaparak başladık. Aile firması olarak kurduğumuz BURSA KARTUŞ, kısa zamanda bölgemizde sıkça arananlar arasında yerini aldı. tam 6 yıl sonra yani 2008 yılında ise ilk ithalatımızı gerçekleştirerek gelecek yıllardaki yerimizi sağlamlaştırmayı hedefledik.


Sektörde Lider; www.bitmeyenkartus.com.tr


İthalata başladığımız yılın hemen ardından 2009 yılında www.bitmeyenkartus.com.tr yi kurarak uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisi ile, kısa zamanda tüm Türkiye’ye ulaşmayı başardık.
Sitemizde  "Kaliteli Hizmet" prensibi ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerimize çekmeyi başardık.


     Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2008 yılında büyük uğraş ve emeklerle "Bitmeyen Kartuş” sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.


     Özellikle bitmeyenkartus.com.tr ile başlayan internet hayatımızda bugün sektörümüzle ilgili,  2017 Mayıs ayı itibariyle toplam 3200 bayi sayısına ulaşan firmamız, Türkiye’de her bölgede aktif bir şekilde ürünlerin satış ve hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Bugün sadece bitmeyenkartus.com.tr de 75.000 adet üyesi ve 50.000 adetten fazla ürün bulunmaktadır.


     BK Dolan toner, nozzle man, BK Bitmeyen Kartuş, STAR FİLM, Plus Copy gibi marka tescil ve patente sahip olan ürünlerimize her geçen gün yenilerini ekleme hedefinde olan aktif bir personel kadrosuna sahibiz
    Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.


Bursa Kartuş 'tan Bitmeyen Kartuş Limited Şirketi'ne...

     Dün küçük adımlarla yola çıkmışken, bugün büyük ama emin adımlarla yola devam etmekteyiz. Dostlarımızla birlikte keyifle yürüdüğümüz bu yolda 20.000 adetten fazla ürün çeşidi ve toplam hizmet kalitesi ile müşterilerinin gönlünü fetheden firmamız, 2011 yılında Bitmeyen Kartuş Ltd. Şti. kurarak ihracat anlamında da yeni hedeflere ulaşmıştır.


Baskılı Kişiye Özel Ürünlerin adresi www.1a1e.com


     Müşterilerimizin güven ve desteğini de alarak, yine sektörde eksikliğini gördüğümüz "Kişiye özel baskılı ürünler" projesine yöneldik ve 1a1e.com internet sitemizi oluşturduk. Kullanıcının istediği resim ve yazıları ekleyerek kolayca ürünü tasarlayabildiği bu platform bize yeni ufuklar açtı.


Yeni proje; www.bitmeyen.com


     Daha önce hiç denenmemiş ve yapılmamış bir sektöre el atıyoruz. Haziran 2017 de açılan bitmeyen.com sitemizle 100.000 den fazla ürünü hediye paketiyle , en özel hediye olarak sipariş verilmesine olanak sağlıyoruz. Bu sayede arada binlerce km bile olsa, en özel hediyeyi sevdiğinize ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu projenin geleceğin en parlak projelerinde biri olacağına ve çok kısa sürede ticaretin yönünü değiştireceğine inanıyoruz.


     Yeni distribütörlükler, yeni ithalatlar, yeni patentler ve benzersiz hizmet kalitesi ile, kurulduğumuz ilk günkü heyecanla elimizden geldiğince sizlere hizmet vermeye ve  çalışacağız.
Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.Bursa Kartuş ve Bitmeyen Kartuş Ltd. Şti.
Genel Müdürü
Birol ÇİL


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.